Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu vodorovná

Výsledky ústnych pohovorov na pozíciu asistent učiteľa MŠ/odborný zamestnanec MŠVytlačiť
 

erb_smizany.jpgV rámci národného projektu „Podpora predpimárneho vzdelávania detí z marginalizovaných rómskych komunít I.“ vydaného Úradom splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity, Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky bolo v auguste vydané oznámenie o voľných pracovných miestach pre asistenta učiteľa MŠ a odborného zamestnanca MŠ.

Dňa 25.9.2018 sa na OcÚ v Smižanoch konali ústne pohovory s uchádzačmi o tieto pracovné pozície. Výsledky pohovoru:

Pozícia - asistent učiteľa MŠ:

Lukáš Horváth

Ivana Horváthová

Pozícia – odborný zamestnanec MŠ:

Mgr. Erika Jurinyiová

Na tomto osobnom pohovore sa aplikovalo  pri výbere zamestnancov dočasné vyrovnávacie opatrenie v zmysle §8a zákona č. 365/2004 Z. z. o rovnakom zaobchádzaní v niektorých oblastiach a o ochrane pred diskrimináciou a o zmene a doplnení niektorých zákonov (antidiskriminačný zákon) v znení neskorších predpisov vo forme preferenčného zamestnávania rómskych uchádzačov o pracovné miesto.                                                                                             

PaedDr. A. Baluchová, OŠRaSŠÚ Smižany

 


 
 

dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

webygroup

Úvodná stránka