Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu vodorovná

Voľby do orgánov samosprávy obcí 2014

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí za obec Smižany - 15.11.2014

VYHLÁSENIE KANDIDATÚRY pre voľby poslancov Obecného zastupiteľstva Smižany a pre voľby starostu Obce Smižany

Oznam

Oznamujeme kandidátom do obecného zastupiteľstva a kandidátom na funkciu starostu obce, že v zmysle pokynov k voľbám do orgánov samosprávy obcí môžu odovzdávať kandidátne listiny prostredníctvom splnomocnenca (politické strany a hnutia, koalície) resp. osobne (nezávislí kandidáti) v termíne najneskôr do 21. septembra 2014, a to:

●   v pracovné dni streda – piatok (17. – 19. 9. 2014) počas úradných hodín

●   v nedeľu 21.9.2014 od 8,00 hod. do 24,00 hod. na adrese: Nová 18, Smižany.

V uvedené dni je možné vopred kontaktovať a dohodnúť presný čas odovzdávania kandidátnych listín so zapisovateľkou miestnej volebnej komisie -  Ing. Zuzana Zimmermannová – na tel. č.: 0907 903 736.

Počas týchto termínov môžu politické strany, ktoré podávajú kandidátne listiny do obecného zastupiteľstva, delegovať jedného člena a jedného náhradníka do miestnej volebnej komisie prostredníctvom splnomocnenca alebo e-mailovou poštou na elektronickej adrese: skolstvo.rozvoj@smizany.sk.

 

Ing. Michal Kotrady

starosta obce


 

Viac informácií


 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka